Krepšelis

Jūsų prekių krepšelis tuščias.

Jūs esate čia

Visus gaminius kuriame ir siuvame patys – tai mūsų išskirtinumas ir originalumo pagrindas.
SIGLA PAŽĖRIENĖ
DIZAINERĖ
UAB JAKAS

 

UAB „Jakas“ parduotuvėse galima rasti įvairiausių stilių gaminių. Mūsų profesionalios ir patyrusios pardavėjos padeda pasirinkti reikiamą drabužį, o neradus tinkamo dydžio ar silueto, priima užsakymą.

Odiniai drabužiai – ilgaamžiai, visada esantys mados tendencijų viršūnėse. Šiai aprangos daliai simpatijas pelno patogumas, puikus derėjimas prie daugelio aprangos variantų. Jie tinkami dėvėti ir žiemą, ir vasarą, nepakeičiami esant darganotiems orams.

Visada populiari subtiliai paprasta ir elegantiška klasika, tai geriausia investicija praktiškam pirkėjui. Sau mielą drabužį pas mus ras ir romantikos mėgėjai – tai laisvėjančių siluetų kailiniai, puošti audinės kailiu, originaliomis segėmis, diržais. Drąsesniems ir nebijantiems išsiskirti siūlome ekstravagantišką stilių – įvairius kailio, odos, megztų detalių derinius. Nepamirštame ir jaunatviško, militaristinio, retro stiliaus gerbėjų.

Mados tendencijas atitinka pirkėjų jau įvertinti Naujosios Zelandijos ėriuko ir afrikietiško avikailio kailiniai. Šie kailiai labiausiai tinkami darganotoms lietuviškoms žiemoms.

Mes Jums siūlome ypač madingus, nestandartinius, mielus ir rankų darbu sušildytus gaminius!